ERJ-U06F42R2V
MFR.Part #
ERJ-U06F42R2V
JLCPCB Part #
C1859394
Description
-55℃~+155℃ 125mW 200V 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS