ERJ-UP8D2211V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2211V
JLCPCB Part #
C2128453
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS