ERJ-U06F4021V
MFR.Part #
ERJ-U06F4021V
JLCPCB Part #
C1013496
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.02kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS