ERJ-UP8D86R6V
MFR.Part #
ERJ-UP8D86R6V
JLCPCB Part #
C4292754
Description
-55℃~+155℃ 660mW 86.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS