ERJ-U06F3403V
MFR.Part #
ERJ-U06F3403V
JLCPCB Part #
C1013312
Description
-55℃~+155℃ 125mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS