ERJ-U03D51R1V
MFR.Part #
ERJ-U03D51R1V
JLCPCB Part #
C2114312
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS