ERJ-U06F3322V
MFR.Part #
ERJ-U06F3322V
JLCPCB Part #
C3933849
Description
-55℃~+155℃ 125mW 33.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS