ERJ-U06F29R4V
MFR.Part #
ERJ-U06F29R4V
JLCPCB Part #
C1859507
Description
-55℃~+155℃ 125mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS