ERJ-U08F29R4V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08F29R4V
JLCPCB Part #
C1013524
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS