ERJ-U06F27R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06F27R0V
JLCPCB Part #
C3970414
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS