ERJ-8ENF5901V
MFR.Part #
ERJ-8ENF5901V
JLCPCB Part #
C2077502
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS