ERJ-S03J623V
MFR.Part #
ERJ-S03J623V
JLCPCB Part #
C4316192
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS