ERJ-S08F6203V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S08F6203V
JLCPCB Part #
C3918930
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS