ERJ-U06D34R0V
MFR.Part #
ERJ-U06D34R0V
JLCPCB Part #
C2116315
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS