ERJ-U06D39R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U06D39R0V
JLCPCB Part #
C4010899
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 39Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS