ERJ-U03D1650V
MFR.Part #
ERJ-U03D1650V
JLCPCB Part #
C2125384
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS