ERJ-P14F1300U
MFR.Part #
ERJ-P14F1300U
JLCPCB Part #
C4131179
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS