ERJ-U02J910X
MFR.Part #
ERJ-U02J910X
JLCPCB Part #
C1858497
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS