ERJ-U02J681X
MFR.Part #
ERJ-U02J681X
JLCPCB Part #
C1858556
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS