ERJ-U02F8450X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U02F8450X
JLCPCB Part #
C1858886
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS