ERJ-P03D66R5V
MFR.Part #
ERJ-P03D66R5V
JLCPCB Part #
C4113807
Description
-55℃~+155℃ 200mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS