ERJ-U02F51R0X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U02F51R0X
JLCPCB Part #
C1858839
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS