EEEFK0J102GP
MFR.Part #
EEEFK0J102GP
JLCPCB Part #
C178527
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 1000uF 450mA@120Hz 5000hrs@105℃ 6.3V ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS