ERJ-U02F4531X
MFR.Part #
ERJ-U02F4531X
JLCPCB Part #
C4183341
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS