ERJ-U12F17R4U
MFR.Part #
ERJ-U12F17R4U
JLCPCB Part #
C1014490
Description
-55℃~+155℃ 17.4Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS