ERJ-U1TD1962U
MFR.Part #
ERJ-U1TD1962U
JLCPCB Part #
C4015627
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS