ERJ-U02F22R0X
MFR.Part #
ERJ-U02F22R0X
JLCPCB Part #
C1858676
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS