ERJ-U02D3300X
MFR.Part #
ERJ-U02D3300X
JLCPCB Part #
C2105624
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS