ERJ-U02F16R2X
MFR.Part #
ERJ-U02F16R2X
JLCPCB Part #
C1013004
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS