ERJ-U02F15R8X
MFR.Part #
ERJ-U02F15R8X
JLCPCB Part #
C1858792
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS