ERJ-U02D3923X
MFR.Part #
ERJ-U02D3923X
JLCPCB Part #
C2105552
Description
-55℃~+155℃ 100mW 392kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS