ERJ-L03UJ73MV
MFR.Part #
ERJ-L03UJ73MV
JLCPCB Part #
C4281037
Description
-55℃~+125℃ 200mW 73mΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS