ERJ-U02F3571X
MFR.Part #
ERJ-U02F3571X
JLCPCB Part #
C3950793
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS