ERJ-U02D2152X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U02D2152X
JLCPCB Part #
C2106132
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS