ERJ-U02D1470X
MFR.Part #
ERJ-U02D1470X
JLCPCB Part #
C3987864
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS