ERJ-U01F4023C
MFR.Part #
ERJ-U01F4023C
JLCPCB Part #
C3964594
Description
-55℃~+125℃ 402kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS