ERJ-U01F1473C
MFR.Part #
ERJ-U01F1473C
JLCPCB Part #
C1860397
Description
-55℃~+125℃ 147kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS