ERJ-U06J754V
MFR.Part #
ERJ-U06J754V
JLCPCB Part #
C1858939
Description
-55℃~+155℃ 125mW 750kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS