ERJ-U01F1300C
MFR.Part #
ERJ-U01F1300C
JLCPCB Part #
C4045870
Description
-55℃~+125℃ 130Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS