ERJ-U12J472U
MFR.Part #
ERJ-U12J472U
JLCPCB Part #
C1860709
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS