ERJ-S1TJ393U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ393U
JLCPCB Part #
C4303582
Description
-55℃~+155℃ 1W 39kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS