ERJ-UP8F32R4V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-UP8F32R4V
JLCPCB Part #
C4191708
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 32.4Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS