ERJ-S1TJ334U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ334U
JLCPCB Part #
C4328738
Description
-55℃~+155℃ 1W 330kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS