ERJ-S1TF9R10U
MFR.Part #
ERJ-S1TF9R10U
JLCPCB Part #
C1862157
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 9.1Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS