ERJ-S03F5900V
MFR.Part #
ERJ-S03F5900V
JLCPCB Part #
C3963066
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS