ERJ-S1TF7873U
MFR.Part #
ERJ-S1TF7873U
JLCPCB Part #
C1697287
Description
-55℃~+155℃ 1W 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS