TXS2SS-LT-12V-Z
MFR.Part #
TXS2SS-LT-12V-Z
JLCPCB Part #
C1560867
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms Dual Coil Silver + Gold Plated SMD,7.4x15mm Magnetic Latching Relays ROHS