ERJ-S1TF4323U
MFR.Part #
ERJ-S1TF4323U
JLCPCB Part #
C4116102
Description
-55℃~+155℃ 1W 432kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS