ERJ-UP8D7872V
MFR.Part #
ERJ-UP8D7872V
JLCPCB Part #
C2129915
Description
-55℃~+155℃ 660mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS