ERJ-S1TF2492U
MFR.Part #
ERJ-S1TF2492U
JLCPCB Part #
C4134473
Description
-55℃~+155℃ 1W 24.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS